Biuro tłumaczeń Szczecin || Tłumacz Szczecin

Jesteś tutaj: Strona główna  › Firma  › Dlaczego ILS?

DLACZEGO ILS?

To na pewno dostaniesz dowód na to, że nasze tłumaczenia, to doskonała jakość. Dzięki najwyższym umiejętnością naszych zawodowych tłumaczy oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych oferujemy tłumaczenia rzetelne i konsekwentne.

Zespół naszych pracowników, składa się z ludzi, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją. Wkładamy do niej przede wszystkim pełne zaangażowanie, całe serce i dużo pozytywnej energii. Dzięki takiemu podejściu możemy zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni z tego, że dzięki naszej pracy zbliżamy do siebie ludzi oraz sprawiamy, że poprawia się ponadnarodowa komunikacja, co pozwala wielu ludziom lepiej zrozumieć otaczający ich świat.

ILS to nieustanny rozwój. Dbamy o wiedzę i umiejętności naszych pracowników ale również o zaplecze technologiczne, które w codziennej pracy udziela wsparcia naszym tłumaczom. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że język to struktura płynna i progresywna – dlatego wiedza i umiejętności naszych translatorów wciąż jest udoskonalona.

SIEDEM głównych powodów, które odróżniają nas od konkurencji

Poufność

Dokumenty, które są nam przekazywane archiwizujemy i chronimy z najwyższa odpowiedzialnością. Dobrze wiemy, jak ważna i cenna w dzisiejszym świecie jest informacja – dlatego otaczamy je szczególną ochroną.

Wykorzystujemy do tego celu system archiwizacji danych Data Center Beyond. Zapobiega go rozprzestrzenieniu się jakichkolwiek danych, które są częścią przekazanego nam tekstu. Bezpieczeństwo oferowane przez naszą firmę są jest poparte normami ISO 9001:2008 oraz PN-EN 15038 – gwarantuje to bezwzględną i kompetentną jakość bezpieczeństwa.

 

Punktualność

Jest naszym głównym priorytetem i uznajemy go za sedno udanej współpracy. Staramy się dostosowywać nasze umiejętności tak, aby satysfakcjonować naszych klientów i utrzymywać płynność w realizacji zadań.

W naszej pracy pomaga nam profesjonalne oprogramowanie, które bezwzględnie i bezdyskusyjnie wymaga terminowości w realizacji zadań zarówno od tłumaczy jak i kierowników projektu. Tym doskonałym narzędziem jest SDL Trados Studio Poressional oraz kilka innych programów pomocniczych, które organizują i przyśpieszają proces tłumaczeni.

 

Niezawodność

Nasze tłumaczenia są przede wszystkim precyzyjne i konsekwentne. Ich poziom jest na tyle wysoki, że z pełna odpowiedzialnością gwarantujemy naszym klientom również usługi polegające na weryfikacji i redakcji już przetłumaczonych tekstów przez native speakerów.

 

Zaangażowanie

Otrzymując zlecenie od klienta rozpoczynamy pracę nad nim z dużym zaangażowaniem – głównie dzięki jasnemu podziałowi obowiązków. Przetłumaczony tekst przechodzi kilka etapów weryfikacji i na każdym jest poddawany udoskonaleniu co gwarantuje finalnej wersji najwyższą jakość. Każdy projekt traktujemy przez to indywidualnie i z najwyższą dbałością o jakość i bezpieczeństwo powierzonego nam tekstu.


Elastyczność

Nasze wymagania względem klienta nie są wysokie. Polegają głównie na sprawnej komunikacji.

Od chwili przekazania nam tekstu – reszta należy do nas. To my oczekujemy wytycznych względem terminu i profilu tłumaczenia. Żadne żądania nie są dla nas tak duże aby nie można ich zrealizować. Dzięki dużemu doświadczeniu potrafimy dostosować się do każdego projektu i każdego zlecenia.

 

Profesjonalizm

Nawiązujemy współpracę tylko z zawodowymi tłumaczami, którzy poza doświadczeniem spełniają kilka innych warunków decydujących o powodzeniu w naszej współpracy. Każdy, kto podejmuje współpracę zawodową z naszą agencją musi przede wszystkim wykazać się zaufaniem i chęcią ciągłego rozwoju aby ciągle iść do przodu.

 

Bezpieczeństwo

Wszystkie dane, zawarte w przekazanych nam dokumentach są całkowicie bezpieczne i profesjonalnie chronione. Gwarantujemy naszym klientom poufność i bezpieczeństwo zawsze na najwyższym poziomie.

 

Najwyższy czas zastanowić się na zmianą agencji dostarczającej tłumaczenia dla ciebie lub twojej firmy.