Biuro tłumaczeń Szczecin || Tłumacz Szczecin

Jesteś tutaj: Strona główna  › Firma  › Struktura firmy

STRUKTURA FIRMY

Skład personalny agencji ILS to odpowiednio wykwalifikowani kierownicy projektów. Współpracują oni z doświadczonymi i wykwalifikowanymi tłumaczami oraz informatykami. Aktualnie współpracuje z nami 750 tłumaczy pisemnych i ustnych. Jesteśmy aktywnymi członkami międzynarodowych stowarzyszeń, które łączą agencje i biura z całego świata. Translatorzy, którzy z nami współpracują posiadają wykształcenie oraz umiejętności, które pozwalają im na wykonywanie zleceń powierzonych przez kierowników.

Zespół ILS składa się z odpowiednio wykwalifikowanych kierowników projektów, którzy podczas realizacji tłumaczeń współpracują z doświadczonymi lingwistami oraz informatykami. Na dzień dzisiejszy z naszą Agencją współpracuje ponad 750 tłumaczy pisemnych i ustnych. Jesteśmy członkami międzynarodowych stowarzyszeń, które zrzeszają agencje i biura tłumaczeń z całego świata. Zawodowcy, którzy z nami współpracują posiadają niezbędne wykształcenie oraz wymagane umiejętności, aby wykonywać swoje zadania na najwyższym możliwym poziomie.

Dział Zarządzania i Rozwoju – jest odpowiedzialny za kwestie administracyjne. Dział ten ustala cele i zadania dla całej firmy oraz poszczególnych członków zarządu.

 Dział Zarządzania Projektami – koordynuje i zarządza projektami tłumaczeniowymi, które są przygotowane dla klientów korporacyjnych. Zespół ten składa się z doświadczonych kierowników realizujących złożone zlecenia translatorskie dla kluczowych klientów oraz z młodszych kierowników projektów odpowiedzialnych za tłumaczenia.

Dział Badań i Rozwoju – zajmuje się testowaniem i wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych, które ułatwiają realizację projektów oraz zwiększają jakość oferowanych usług.

Dział Zapewniania Jakości – nadzoruje i monitoruje działy związane z wykonywaniem zleceń. Głównym zadaniem tego działu jest zapewnienie jakości tłumaczeń zgodnie z obowiązującymi standardami. Dział ten zajmuje się również weryfikacją tłumaczeń wykonywanych przez naszych współpracowników.

Dział Rozwoju Sieci Partnerskiej – to dział zajmujący się rozwojem sieci partnerskiej biur działających pod szyldem ILS.