Biuro tłumaczeń Szczecin || Tłumacz Szczecin

Jesteś tutaj: Strona główna  › Usługi  › Tłumaczenia

TŁUMACZENIA

Tłumaczenia specjalistyczne, które wykonujemy to jedne z najtrudniejszych i najbardziej odpowiedzialnych elementów naszej pracy. Na co dzień realizujemy tłumaczenia dla setek firm z kraju oraz ze świata. Opracowujemy tłumaczenia instrukcji obsługi, tłumaczenia konsekutywne, techniczne, tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia farmaceutyczne, chemiczne, biznesowe, prawnicze oraz dokumenty dotyczące budowy maszyn, procesów oraz urządzeń, norm i dopuszczeń do użytku.

Zapewniamy profesjonalne tłumaczenia w niemal wszystkich językach świata, jak również tłumaczenia uwierzytelnione. Współpracujemy jedynie z tłumaczami, którzy są w pełni profesjonalni oraz mają kompetencje zawodowe.

Tłumacze oraz weryfikatorzy są wybierani do każdego projektu indywidualnie pod kątem wykształcenia, specjalizacji oraz zainteresowania. Redagowanie tekstów przeprowadzane jest przez osoby, które posiadają szczególne kompetencje w używaniu języka docelowego.

Zapewniamy tłumaczenia przysięgłe (pisemne oraz ustne), wtedy, gdy konieczne jest nadanie dokumentowi strony formalnej, którą wymagają organy administracji. Wykonujemy tłumaczenia w dziedzinach takich jak prawo, finansowe, księgowość, biznes, medycyna, farmacja, chemia, energetyka, ciepłownictwo, biologia, ochrona środowiska, marketing, firmy, katalogi, strony www, literatura, instrukcje obsługi, elektronika.

Materiały do tłumaczenia mogą zostać dostarczone do naszych biur w każdym formacie - faksem, mailem, na płycie CD, DVD, w formie papierowej etc.

W zależności od wymagań i przeznaczenia danego tekstu oferujemy trzy rodzaje tłumaczeń:

Pełen pakiet – profesjonalne tłumaczenie + weryfikacja + zapewnienie jakości

Zapewniamy rzetelne zbadanie przedmiotu oraz dziedziny przez rozpoczęciem tłumaczenia. Tworzymy bazę terminologiczną niezbędną do tłumaczenia. Gwarantujemy profesjonalne tłumaczenie wykonane przez zawodowego tłumacza, dla którego język docelowy jest językiem ojczystym. Weryfikacja przetłumaczonego tekstu przez innego tłumacza zapewnia dodatkowe sprawdzenie dokładności tłumaczeń. To usługa zalecana w przypadku tłumaczenia specjalistycznych tekstów z danej dziedziny, tekstów marketingowych, istotnych materiałów firmowych, itp.

Udoskonalona usługa tłumaczenia wraz z weryfikacją

Profesjonalne tłumaczenie wykonane przez zespół zawodowych tłumaczy, dla których język docelowy jest językiem ojczystym. Zapewniamy weryfikację przetłumaczonego tekstu przez innego tłumacza w celu dodatkowego sprawdzenia poprawności stylu i spójności terminologicznej tekstu. Usługa przydatna w przypadku ważnych dokumentów handlowych, materiałów promocyjny i marketingowych, a także broszur czy ulotek o produktach, itp.

Profesjonalne tłumaczenie

Tłumaczenie wykonane przez tłumacza-eksperta, dla którego język docelowy jest językiem ojczystym. Usługa zalecana w przypadku krótkiej korespondencji biznesowej, ogólnych treści, podstawowych materiałów firmowych i prywatnych, itp.

 

Skorzystaj z naszych usług z zakresu: